Sol E Mar Beach House
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Privat strand Adgang til strand |
| Mad/Drikke Bar/ Lounge område | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Strandudsigt Sol E Mar Beach House har udsigt over havet og ligger 30 minutters gang fra São Pedro da Aldeia centrum. Den består af 4 værelser, 5 badeværelser og et fuldt udstyret køkken.
Villaen byder på en overnatning i São Pedro da Aldeia, 2 km fra Paroquia de Sao Pedro og 4 km fra Canhao do Seculo XVI. Der er en nem adgang til privat strand. Du kan komme til Square Hermogenes Freire da Costa om få minutter i bil.
Gæsterne kan benytte en sauna, der tilbydes på stedet.
- Lufthavne
- Cabo Frio lufthavn25 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
- Privat strand
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Bar/ Lounge område
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Adgang til strand
- Solseng
- Have
- Grillfaciliteter
- Sauna
På værelset
- Dagligstue
- Patio
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
- Parketgulv
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Sol E Mar Beach House villa?
Gæster på Sol E Mar Beach House villa kan parkere deres bil i gratis privat parkering. - ❓
Hvor langt ligger Cabo Frio fra Sol E Mar Beach House villa?
Der er 25 km mellem Cabo Frio og Sol E Mar Beach House villa. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Sol E Mar Beach House villa?
Du kan bo på Sol E Mar Beach House villa med dit kæledyr.